top of page
Yaklaşan hiç etkinlik yok

20 Eylül Pzt

|

Zoom Online

Sonbahar Yoga Grubu

20 Eylül'de başlayıp 1 ay sürecek olan Sonbahar Yoga grubu, mevsim değişikliğine geçişinizi kolaylaştıracak, baharın yorgunluğunu en aza indirecek derslerden oluşmaktadır.

Sonbahar Yoga Grubu
Sonbahar Yoga Grubu

Saat ve Yer

20 Eyl 2021 20:30

Zoom Online

Etkinlik Hakkında

20 Eylül'de başlayıp 20 Ekim'e dek toplam 20 ders ve haftalık meditasyon kayıtlarından oluşan Sonbahar Yoga Grubu, Şeyda Tosçalı'nın deneyimli rehberliğinde süren kapalı ve online bir gruptur. Bu çalışma boyunca her hafta aşağıdaki ders programı farklı temalar eşliğinde uygulanır. Canlı dersleri kaçırmanız veya tekrar etmeyi istemniz durumunda, programa kaydolan herkesin dahil edildiği Satiminds platformundan ders kayıtlarına 1 hafta boyunca erişebilirsiniz. 

PROGRAM:

Pazartesi 20:30-21:30 Somatik Yoga Terapi 

Salı 07:30-08:30 Hatha Yoga ve Mindfulness

Çarşamba 20:30-21:45 Yin Yoga ve Mindfulness

Perşembe 07:30-08:30 Tao Vinyasa

+ Haftalık Meditasyon ses kayıtları

𝐊𝐢𝐦𝐥𝐞𝐫 𝐤𝐚𝐭ı𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫?

Yoga ve meditasyona ilgi duyan, kendine ve bedenine vakit ayırmayı isteyen 18 yaş üstü, sağlıklı herkes katılabilir. Daha önceden yoga ve meditasyon deneyimine gerek yoktur.  

 

•𝐍𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐛𝐮 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦? 

12 yıllık deneyimim ile oluşturduğum, yin yang dengesi içeren, güç, denge, postür, kas ve esneme odağı ile aynı zamanda meditatif öğeler barındıran bütüncül bir programdır.   

•𝐃𝐞𝐫𝐬𝐥𝐞𝐫 𝐧𝐞𝐫𝐞𝐝𝐞?

Dersler size gönderilecek Zoom linki üzerinden online olarak gerçekleşecektir. Dersleri kaçırmanız durumunda ders kaydı bir sonraki derse kadar açık olacaktır. 

 •Ü𝐜𝐫𝐞𝐭𝐢 𝐧𝐞 𝐤𝐚𝐝𝐚𝐫 ? 𝐍𝐚𝐬ı𝐥 𝐤𝐚𝐲ı𝐭 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫𝐢𝐦?  

Tüm programı oldukça makul tutmaya çalıştım, 1 aylık 20 ders ücreti ve Meditasyon kayıtlarından oluşan program KDV dahil 250₺ dir. Kayıt için aşağıda yer alan kayıt formundaki işlemleri tamamlamanız yeterlidir. Ödeme işleminizle beraber 3 içerisinde mailinize gelecek onay ile kaydınız kesinleşecektir.

Kayıt Formu:

https://forms.gle/u4qjM3wnu1N7X8yY6

Tüm sorularınız için satimindstr@gmail.com adresinden Şeyda'ya yazabilirsiniz. 

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page